شرکت کاریز مجری پروژه های امنیتی و نظارتی

شرکت کاریز  در سال 1389 بصورت شرکت سهامی خاص تاسیس و در زمینه تهیه و فروش سیستم های امنیتی و نظارتی و همچنین تجهیزات شبکه های کامپیوتری فعالیت خود را آغاز نمود . در طول این مدت شرکت کاریز به پشتوانه تلاش تیم اجرایی خود توانست در کوتاه مدت اعتماد طرف های تجاری بخش دولتی و خصوصی را بخود جلب نموده و در بازار رقابتی موجود ، جایگاه ویژه خود را تقویت نماید . شرکت بازرگانی کاریز جزء سه شرکت پیشگام در صنعت فرستنده های رادیویی و انتقال تصویر رادیویی بدون استفاده از اینترنت تا مسافت سی کیلومتر. کسب مجوز از حراست IT سازمان آموزش و پروش استان فارس مبنی بر تائید عملکرد این شرکت اجرای پروژه ایمن سازی ایستگاهها و دکل های مخابراتی صدا وسیمای استان فارس . و سایر پروژهایی که به لحاظ طولانی شدن در این متن نمی گنجد … از موفقیت های این شرکت می باشد . شرکت کاریزدر سال 1397 و با پشتوانه چند ساله ، توانست نمایندگی دوربین ها و دستگاههای DVR برند QVIS را اخذ نموده و با اضافه کردن این برند به سبد محصولات خود گام مهمی دیگری در جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود بردارد . این شرکت هم اکنون با بیش از 10 پرسنل اداری و فروش و بیش از 15 پرسنل فنی ، در زمینه دوربین های مدار بسته ، دزدگیر اماکن و درب های اتوماتیک فعالیت می نماید .

پیام آخر : تمامی کارکنان و مدیران شرکت کاریز اعتقاد راسخ دارند که موفقیت اتفاقی نبوده و ارائه محصولات با کیفیت و خدمات به موقع و رعایت انصاف ، در قیمت گذاری ، مستحکم ترین پل ارتباطی با مشتری خواهد بود که عبور از آن تنها عامل موفقیت و ثبات تجاری محسوب می گردد .

آدرس ارتباطی ما

 آدرس  : شیراز- خیابان ستارخان - کوچه 17 - شرکت کاریز

شماره تماس دفتر :  07136494943

شماره تماس سرپرست فروش :  09351088829 

ایمیل:  info[at]kariztech[dot]ir

کاریز تک در یک نگاه

شرکت کاریز بعنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده تجهیزات و سیستم های نظارتی و امنیتی در استان فارس فعالیت می کند و طرف قرارداد ارگان های دولتی همچون آموزش و پذورش و صدا و سیما مرکز فارس و همچنین عاملیت رسمی فروش شرکت های فراگستر، GMK ، مبین نت و آسیاتک در استان فارس است

خدمات دوربین مدار بسته و نصب و راه اندازی

  1. مشاوره و ارائه راهکار خدمات دوربین مدار بسته
  2. مشخص کردن نوع برند دوربین مدار بسته
  3. مشخص کردن محل قرار گیری DVR
  4. تعیین مسیر های کابل کشی دوربین مدار بسته
  5. مشخص کردن زمان اجرای پروژه